Otelimiz

Abroz Apart Otel

Abroz Apart Otel

Abroz Apart Otel Saraylar Beldesinde iki koyun arasında kurulmuş iki katlı apart oteldir. Otelimizin hizmetlerinde sıcak su, klima, buzdolabı, internet, çamaşır makinesi, LCD Tv, saç kurutma makinesi, ferah odalarda mutfak malzemeleri, ocak, kettle, yemek yapabileceğiniz her türlü malzeme mevcuttur. İsterseniz kahvaltı ve yemeklerinizi çevre restorantlar da yiyebilirsiniz. İnanıyoruz ki kendi evinizi deniz kenarında hissedeceksiniz.

Otelimizin önünde iki adet koy bulunmaktadır. Koyların birinde 1930 senesinden beri süre gelen kadınlar plajı bulunmaktadır. Bu plajda kadınlar istedikleri gibi hareket edebilirler.Ayrıca hemen ilerisinde de plajda mescid bulunmaktadır. Yalnız tek nokta buraya erkeklerin alınması kesinlikle yasaktır! İkinci koy ise aileleriniz ile birlikte girebileceğiniz Bodrum plajlarını aratmayacak şekilde, her türlü plaj hizmetini bulabileceğiniz, su sporları (kayak, deniz bisikleti vs), balık severler için su altı balıkçılığı, balık tutmak için tekne kiralama, tracking, çevre gezileri, bisiklet turlarını yapabilirsiniz. Romalılardan kalma mezarlar ve müzemizi, ilk taş mermer ocağını gezebilir, yeni yapılan piknik alanında aileniz ve sevdiklerinle piknik yapabilirsiniz.

Doğanın en sakin, en huzurlu yerinde denize girip güneşlenmenin tadını çıkarabileceğiniz iki ayrı plajı bulunan beldemiz, siz misafirler için koca senenin stresini atabileceğiniz en güzel yer.

Marmara Denizi’ne ismini veren Mermer ocaklarının bulunduğu şirin beldemiz antik çağlarda Prokonnesos,ismiyle anılıyordu.Antik çağlarda..

Güzel Sarayların doğayla buluştuğu resim albümü.

Marmara Adası için kısa bir tanıtım sayfası.

ThemeBox

AIT-Themes icon Themeforest icon Twitter icon Facebook icon YouTube icon
Our Portfolio
open/close
Colors Settings
Background images
Font
Homepage Options
Our WordPress Themes